Deze website gebruikt geen cookies. We verzamelen geen gegevens over onze bezoekers.

Willem Koert.nl

Nieuw | Over mij | Contact | Blogs

Opgepoetst | 30-7-2018

Man verkracht en doodt vierhonderd koeien

Braziliaanse agenten hebben de 53-jarige Getulino P. gearresteerd op verdenking van het ombrengen van zo'n vierhonderd runderen. Voordat de schoonmaker de dieren doodde had hij vaak eerst seks met ze.

P. raakt van vrouwen niet opgewonden, zegt hij. "Ik heb het wel eens geprobeerd. Maar alleen seks met koeien of paarden windt me op. Ik moet hiermee ophouden. Ik heb behandeling nodig."

P. zegt dat hij als tiener seksueel is misbruikt. Hij zou de wat makkere dieren hebben uitgekozen om seks mee te hebben.

De politie die P. heeft gearresteerd beandrukt dat de schoonmaker geen normale koeienwipper is. Paraizo doodde en martelde de dieren die hij verkrachtte. "Aanvankelijk dachten we dat we te maken met een occulte sekte of zo", zegt commissaris Alvaro Cassio dos Santos. "Omdat we wel dode dieren vonden, maar er nooit vlees of huid was weggenomen."

Agenten kwamen P. op het spoor door de lege pakken met koekjes die hij achterliet. Toen de agenten P. oppakten had de schoonmaker net zo'n pak met koekjes bij zich.

Als gedupeerde veehouders P. aanklagen, kan hij vijf jaar achter tralies verdwijnen.

Phantasmagorium, 12-8-2008.

Gemaakt in Kladblok. WordPress is voor mietjes.